Kombine Estetik Ameliyatlar

kombine estetik ameliyatları

Kombine estetik ameliyatlar, birkaç estetik ameliyatın aynı seansta gerçekleştirilmesidir. Tüm estetik ameliyatlar eğer birbiri ile herhangi bir sorun oluşturmuyorsa kombine edilebilir. Tek seansta İki, üç hatta dört tane farklı estetik cerrahi operasyon kombine edilebilir.

Özellikle ülkeler arası ulaşım ve konaklama sorunları sebepleri ile yurtdışından başvuran hastalar tek seferde mümkün olduğunca fazla sayıda problem çözümü arayışı içindedirler.

Kombine estetik ameliyatlar, ameliyat sayısındaki sınırlamayı estetik cerrahi operasyonunun süresi, hastanın güvenilir narkoz alma süresi ve estetik cerrahın performansının sınırı belirler.

Kombine estetik operasyon uygulamalarında sıklıkla hastalar aynı bölgelere ait deformasyonları dile getirirler. Örneğin yüzdeki genel yaşlanma bulguları gibi.

Yüzünde yaşlılığa bağlı problemleri olan hasta daha genç bir ifadeye kavuşmak için başvurduğunda sıklıkla yüz germe ameliyatı,  göz kapağı estetiği ve  boyun germe ameliyatı kombine edilebilir.

Yada  doğum sonrası oluşan karın bölgesi deformasyonları ve bel bölgesindeki yağ birikmeleridir. Burada hastaya çözüm olarak sıklıkla Karın germe  ve 3D Lazerlipoliz  kombinasyonunu önermekteyim. önerilir.

Kombine estetik ameliyatlar özellikle orta yaşlara ulaşmış, doğumlarını tamamlamış kadınlarda sıklıkla başvurulan çözümlerdir. Zira bu hasta grubunda doğumların ve yaşlanmanın oluşturduğu deformasyonlar karın bölgesi, vücudun genel konturları ve meme bölgesinde kombine estetik ameliyatlar uygulanabilir.

Mommy Makeover olarak, Karın germe veya karın bel bacak 3D lazerlipolizi ile meme dikleştirme veya büyütme operasyonlarını kombine etmekteyiz.

Kombine Estetik cerrahi girişimlerden sonra hastalar genellikle hastanede bir gece yatarlar ve ertesi gün taburcu olurlar. Bazı durumlarda hasta bir gün daha hastanede yatmak isteyebilir.

Kombine Estetik Ameliyatı Fiyatları 2022

Kombine Estetik Ameliyatı Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.