Hemen Ara:

+90 539 560 22 89

Facetite & Necktite

Facetite & Necktite

FaceTite, radyofrekans kullanılarak cildi yenileyen modern bir ameliyatsız yüz germe işlemidir. Özellikle cildi sıkılaştırmak ve uygulama alanındaki yağları azaltmak için çok etkilidir. Yüzdeki hafif sarkma ve ince çizgilerden kurtulmak için esas olarak alt-yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

FaceTite ve NeckTite nasıl Uygulanır?

FaceTite, boynun yan bölgesindeki kesi noktalarından uygulanır. Öncelikle anestezi solüsyonu kullanılarak işleme başlanır. FaceTite probu ile lateral geçişler yapılır. Daha sonra, FaceTite derin probdan daha yüzeysel prob arasındaki enerji geçişleri ile ısı oluşturularak geçişler yapılır. Cilt bu iki elektrot arasında sıkıştırılır. Alttaki prob boyun ve yan çene çizgisini tedavi eder. Gıdı ve çene hattı bölgesinde tedavi ise çok derinden yapılmamalıdır ve marionette çizgilerine kadar ulaşır. Enerji, FaceTite cihazına özgü olarak tek bir yönden verilir. 

 

– Boyun tedavisi 1 saat sürer 

– Gıdı ve Çene Hattı tedavisi 1 saat sürer FaceTite'ın Avantajları

– Minimal İnvaziv bir tedavi yöntemidir

– Hastanede kalış gerekli değildir 

– Lokal anestezi altında ofiste yapılabilir

– Geleneksel yüz germe ameliyatına alternatif

– Etkileri birkaç yıl sürebilir

NeckTite ile FaceTite’ın farkı nedir?

Bu aynı prosedürdür. Tek fark kullanılan probdur. NeckTite’ın probu, bu bölge yaşlanmaya eğilimli olduğu için boyun çevresindeki cilt için tasarlanmıştır. Bu tedavi boyun çevresindeki gevşek cilt görünümünü azaltır.

Size Ulaşalım

Arif Eroğlu
× Whatsapp