Hemen Ara:

+90 539 560 22 89

Hakkımda

Operatör Doktor

Arif Eroğlu

Opr. Dr. Arif Eroğlu,  28 Kasım 1970 yılında doğmuştur.  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun olmuştur. Estetik ve Plastik Cerrahi İhtisasını Ankara Dış Kapı SSK Hastanesi’nde yapmıştır.

2002-2003 yıllarında Paşabahçe SSK Hastanesi’nde, 2003-2006 yıllarında Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmış, 2006 sonrası sadece özel kliniğinde hizmet vermiştir.

Opr. Dr. Arif Eroğlu, medikal cilt uygulamalı eğitimlerini ve sertifikalarını Roma ve Milano’da ilk rejuvenasyon ve Fraksiyonel CO2 Lazer uygulamalarını yapan Prof. Dr. Bonan’dan almıştır.

Opr. Dr. Arif Eroğlu, Lazer Lipoliz eğitimlerini ve sertifikasını Dr Zerbinati’ den almıştır.

Yurt içi ve yurt dışı birçok kurs ve kongrelere katılarak mesleki eğitimine devam eden Opr. Dr. Arif Eroğu, 2003 yılından bu yana sadece özelde estetik ve plastik cerrahi operasyonlar; lazer, ultrason ve radyofrekans destekli özellikli estetik cerrahi ve dermatokozmetik uygulamalar yapan Opr. Dr. Arif Eroğlu, halen Nişantaşı’nda kendi kliniğinde sevgili eşi Dr. Nüket Eroğlu ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Opr. Dr. Arif Eroğlu, neredeyse yirmi yılı aşkındır sürdürdüğü lazer, ultrason, radyofrekans gibi ileri teknikler kullanılarak yapılan  3D Lazer Lipoliz’i bir vücut şekillendirme prosedürü olarak tanımlamıştır ve uygulamaya devam etmektedir.

Hastalarımız Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Havva Sit

Yaklaşık 6 ay önce doktor Arif bey’e bel çevremde yağlanma şikayeti ile gittim. 3d lazer lipoliz ile bundan kurtulabileceğimi söylemişti ve haklı da çıktı. Doktor Arif bey ve 3d lazer lipoliz sayesinde bel çevresindeki yağlarımdan kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ❤️ ❤️

Zeynep Demirci

Merhaba,ben Arif hocama lipoabdomilasti , meme dikleştirme ve protez operasyonlarını kombine oldum.Abdomilasti ve meme operasyonu için bir çok doktorla görüştüm.Ama iletişimlerimizde hiçbirinde güven duygusu oluşmadı.Arif hocama bir doktorumun önerisiyle ulaştım.

Tedavinizi Planlayalım

Arif Eroğlu
× Whatsapp