Hemen Ara:

+90 539 560 22 89

Infinity Lift

INFINITY LIFT (SONSUZLUK ASKISI)

Ciltteki sarkmalar ile cerrahi uygulamalar olmadan savaşmak mümkündür.

INFINITE-THREAD® SÜSPANSİYON İPLİKLERİ İLE YÜZ GERME

* Doğal
* Ameliyatsız
* Uzun ömürlü

Merak ettikleriniz:
* Neden kalıcı iplikler seçilmelidir?
* Bu neden gerçek bir yüz gerdirme işlemidir?
* Thread Lift iplerin kalıcılığı kaç yıldır?
* Cilt altındaki iplikler neden görünmez?
* İplikler istendiğinde geri çıkarılabilir mi?

Vücut ısısı veya mekanik stres altında Infinity Lift bileşenindeki biyomalzemelerde uzama olmadığı için dokuda zamanla gerilim kaybı yaşanmaz.

İpin minimal esnekliği, yüz hareketlerini engellemezken; daha basit, daha hassas ve çok daha hızlı bir yüz germe etkisi sağlar.

Tatmin edici bir yüz germe sonucu elde etmek için basit yaklaşımlardan çıkılmalıdır.

Infinite-Lift® tekniği, hastanın dokusu için agresif olmayan çentikleri sayesinde; iplik uzamadan esneklik ve mükemmel bir ankraj sağlar.

Zamanla dokular yerçekiminin etkisi ile aşağı doğru kayar. Bunun sonucu şakak ve elmacık kemikleri çöker; midface, nazolabial ve marionet çizgileri derinleşir; yanaklar, gıdı ve boyun sarkar.

Yatağa dümdüz uzanarak aynaya bakınca yüzde sarkma olmadan önceki daha genç ve iyi görünüm hemen fark edilir.

Infinite-Thread®, dokuları verimli ve sorunsuz bir şekilde önceki konumlarına geri çekmeye olanak tanıyan patentli bir dişli teknolojisi ile donatılmıştır. Anında ve tamamen doğal görünümlü bir gençleşme sunar.

Infinite-Thread®, cerrahi yüz germeye gerçek bir alternatifi temsil eder.

Infinite-Thread®, kalıcı askı ipliği sayesinde gerçek bir ameliyatsız yüz germe sağlar.

 

Infinite-Thread®, yüz ve boyundaki sarkmaları etkili ve uzun süre tedavi etmek için oluşturulmuş, çarklı kalıcı askı ipliğidir. % 100 Fransa’da üretilmiştir.
Infinite-Thread®, tıbbi katı sınıf silikon ile üst kalıplanmış polyesterden yapılmıştır. Bu malzeme kombinasyonu ile polyesterin mukavemeti ve tıbbi sınıf silikonun esnekliği birleşir. Bu malzemeler, 2008’den beri kalıcı askı ipleri için referanstır ve hiçbir zaman herhangi bir iltihaplanma veya alerji belirtisi görülmemiştir.

Infinite-Thread®, onu şimdiye kadarki en etkili iplik yapan özel patentli çark teknolojisine sahiptir. Her 1,5 milimetrede bir 8 eksen yönünde yerleştirilmiş 4 dişli vardır; bu da ipin tüm uzunluğu boyunca 800’den fazla dişli anlamına gelir. Infinite-Thread® ipliklerinin çentiklerinin patentli tasarımı, deri altı dokularına hasar vermezken; yüz germe için etkileyici sonuçlar sağlar. Infinite-Thread®, ileri sarkıklıklarda bile etkili olacak şekilde yapılmıştır.

Infinite-Thread®, tıbbi endüstride 50 yıldan uzun süredir kullanılan biyomalzemelerden (polyester ve tıbbi sınıf katı silikon) Fransa’da üretilmektedir. Avrupa Birliği’nin hasta güvenliği için uygunluğunun bir garantisi olan CE işaretlidir.

Infinite-Thread®, alerji yapmaz, iz bırakmaz, lokal anestezi altında yerleştirilir ve takibi çok kolaydır. Klinik koşullarında rahatlıkla uygulanabilir.

İlk hafta şakaklarda ve elmacık kemiklerinde sadece hafif ödem görülür. Sonrasında belirgin bir ağrı, acı, sızı hissedilmez.

 

Infinte-Thread®’ın dayanıklılığı açıklayan 3 niteliği :

1. İplik bozulmadan kalır; çünkü onu oluşturan biyomateryaller vücut tarafından ne absorbe edilir ne de deforme olur.
2. iplik elastik değildir ve bu nedenle yüzün artan kas ve yağ yükleriyle esnemez.
3. İplik, olağanüstü bir kavrama ve implante edildiği konumda kalmasını sağlayan 800 adet patentli özel çarka sahiptir.

Kalıcı bir müdahale her zaman tersine çevrilebilir olmalıdır. Bu nedenle Infinite-Thread® , bir sekel olmadan istenilen zamanda kaldırılmak üzere tasarlanmıştır. Gerek görüldüğünde ipler çıkarılabilir; sonrasında iplerin geçişine dair herhangi bir iz kalmaz.

Infinte-Thread®’ın kullanıcı tüm doktorların bir uzmanla eğitim almasını gerektirir. Bu, hastanın yalnızca sertifikalı bir doktor tarafından, yüksek memnuniyet getirecek gerçek bir bilgi birikimi ile tedavi edilmesini sağlar. Bu, doktor ve hastası için bir memnuniyet garantisidir.

Infinite-Thread®’in 3 temel özelliği:

Polyester orta iplik:
Tıp endüstrisi tarafından 50 yıldan uzun süredir kullanılan, 25 Newton’dan daha yüksek bir gerilme mukavemeti sunan biyouyumlu materyal.

Katı silikon kaplama:
Medikal endüstride 50 yıldan fazla süredir kullanılan ve minimal fibroz üreten biyouyumlu materyal. (Her 1,5 mm’de bir 4 çentik).

Patentli “8 bölge” kancası:
Dokuların maksimum kancalanmasını sağlamak için 4 çarklı her seri, alt ve üst serilere göre 45 ° ‘lik bir dönüşle kalıplanır. Ters çevirme çarklarının konik şekli, çok önemli sarkıklıklarda bile herhangi bir dişli tersine dönmeden optimum verimlilik sağlar. Çarkların ucunun yuvarlak şekli, 0,5 mm’nin altındaki boyutları ve silikon bileşimleri Infinite-Thread®’ı hastanın dokuları için yumuşak ve atravmatik hale getirir.

 

Infinite-Thread®’ın çapı sadece 1,4 mm’dir, bu da onu hastanın cildi altında tamamen görünmez ve duyarsız hale getirir.

İpin mor rengi ve ultrason sistemlerine görünürlüğü, çıkarılması durumunda kolay lokalizasyonunu sağlar.

İpin girişi bazen saçın nüfuz etmesini önlemek için tragus bölgesinin önünde yapılır. Bu tür bir implantasyon, önemli ölçüde gerginlik varsa, göz ve kulak arasında onarılamayacak şekilde kırışıklıklar yaratır. Bu nedenle sonuç hayal kırıklığı yaratabilir. Bu yüzden ipliği daha yükseğe sabitlemek gerekir.

Infinite-Lift® tekniği, kulağın üst kısmının 1 ila 2 cm yukarısına ve önüne, temporal bölgeye asılarak kırışıksız etkinlik sağlar. Üstelik bu yüksek implantasyonun derin bir seviyede yapılması gerekmektedir. İpler, zamansal alanda SMAS ile temas edecek şekilde ve altta malar yağda konumlandırılmalıdır.

Infinite-Lift® tekniğinin en büyük yeniliği, yanak iplerini bir araya getirerek beklenen dayanıklılığı sağlamaktır. Bu bağlantı, özel olarak uyarlanmış, çentikli iki kalıcı askı ipi ile gerçekleştirilir. Kafa derisinin altına implante edilirler ve üstte bir düğümle (tekniğe adını veren sonsuz sembol) sabitlenmiş iki halka oluştururlar. Çentiklerinden asılan bu ipler, tüm düzeneğe uzun süre sabit gerilim sağlar. İpin esnek yapısı ve yumuşak çentikleri, hasta için yüz hareketine direnç göstermez ve kronik ağrı olmaz.

Çentikli kalıcı askı iplerinin kullanıldığı bu tekniğin tamamen geri döndürülebilir olması nedeniyle hastaya ve hekime huzur sağladığı anlaşılmaktadır. Bu, iplerin sekel ve zaman sınırı olmaksızın her zaman çıkarılabileceği anlamına gelir. Ayrıca Infinite-Lift® tekniği, bistüri olmadan sadece kanüller ile uygulanarak alerji, devaskülarizasyon, sinir hasarı veya yara izi riskini ortadan kaldırır.

Size Ulaşalım

Arif Eroğlu
× Whatsapp