Hemen Ara:

+90 539 560 22 89

Morpheus 8

Morpheus 8

Morpheus 8 cerrahi olmayan bir tedavidir, daha sıkı ve daha pürüzsüz bir cilt elde etmek için radyofrekans ile birleştiren microneedleingi birleştiren bir uygulamadır. Birçok ünlünün tercih ettiği bir tedavidir.

Morpheus 8 nasıl uygulanır?

Morpheus 8, mikroiğneleme yoluyla ciltte kontrollü bir yaralanma yaratır. Morpheus 8, cildin doğal iyileşme tepkisini tetikleyen radyofrekansın cildi penetre ettiği, iğnelerin takılı olduğu kare bir proba sahiptir. Bu şekilde cildin elastin ve kollojen üretimi artırılır. 

 

Cilt sıkılaştırma özelliklerine ek olarak Morpheus 8, FDA’dan SARD yani Deri Altı Yağ Yeniden Şekillendirme Cihazı olarak onaylanmıştır. Çene altı gibi belirli bölgelerdeki yağları azaltabilme etkisine sahiptir. Ayrıca Morpheus 8, kollar, bacak içleri, diz üstü, karın gibi bölgelerdeki gevşemiş deriyi ameliyatsız sıkılaştırmak için harika bir uygulamadır.

 

Tedavinin tamamlanması yaklaşık bir buçuk saat sürer. Ağrıyı hafifletmek için seanstan önce anestezik bir krem uygulanır. 

Morpheus 8'in Avantajları

– Cildin derin seviyelerine ulaşır. Microneedling cildin 4 mm altını hedefleyebilirken, Morpheus 8 istenilen ihtiyaca bağlı olarak 1 mm’den 8 mm’ye kadar ulaşabilir. 

– Cildin birden fazla bölgesini aynı anda tedavi etmeyi sağlayan benzersiz bir uygulama moduna sahiptir 

– FDA onaylıdır

– Morpheus 8, kalça, karın ve uyluklarda oluşabilen yara dokusunu ve fibröz dokuyu kırarak çatlakların görünümünü düzeltebilir.

 

Morpheus 8’in bu nitelikleri onu çok tercih edilen dermatolojik tedavilerden biri haline getirmektedir. 

Morpheus 8'in Faydaları

– Gözenek Boyutunda Küçülme 

– Akne izlerinde ve lekelerinde azalma 

– Belirgin bir çene hattı 

– Daha Pürüzsüz ve Sıkılaşmış Cilt

– İnce Çizgilerde Azalma 

Morpheus 8'in etkisi ne kadar sürer?

Genel olarak, Morpheus 8 tedavisinin etkileri bir yıl sürer. Ancak, bu kaba bir tahmindir, her insanın elastin ve kollojen üretimini farklıdır, bu nedenle etkiler ve dayanıklılık kişiden kişiye değişir.

Size Ulaşalım

Arif Eroğlu
× Whatsapp